تور تایلند ارزان،قیمت بلیط تایلند،تور ترکیبی تایلند پاتایا | مجيد تور
تور تايلند با کيفيت بالا تور پاتايا و تورهای پوکت و تور ترکیبی بانکوک با قيمت ارزان بلیط از شيراز اصفهان، مشهد ، لحظه آخري تابستان و شهریور 96 در مجید تور

مرکز خرید Pantip Plaza در بانکوک

مرکز خرید Pantip Plaza در بانکوک

اگر با تور تایلند و یا تور بانکوک لحظه آخری به کشور تایلند سفر کردید و لوازم کامپیوتری خواستید خرید کنید ما در این مطلب مرکز خرید Pantip Plaza در بانکوک که مخصوص لوازم کامپیوتر میباشد را معرفی میکنیم.

مهم ترین مرکز خرید کامپیوتر و لوازم جانبی آن Panthip Plaza در جاده Petchburi است . البته در مقابل هتل Amari Watergate نیز مرکز خرید دیگری برای قطعات مورد نیاز وجود دارد. هرآنچه را که شما بخواهید در این دو مرکز قابل خرید و دسترسی است. در مرکز خرید Panthip Plaza با ۷ طبقه فروشگاه تمام نیازهای شما قابل تهیه است اما صد البته نباید غافل باشید که اجناس کپی نیز در این دو مرکز بسیار است اما اگر به دنبال اجناس اصلی می گردید در طبقات فوقانی این فروشگاه می توانید اجناس اصلی و معتبر را تهیه نمائید.

مرکز خرید Pantip Plaza در بانکوک
مرکز خرید Pantip Plaza در بانکوک

اگر از علاقه‌مندان به تکنولوژی هستید،  Pantip Plaza برای شما بهشت روی زمین است. اگر به دنبال گوشی، نوت‌بوک یا به‌روزترین لوازم هستید Pantip Plaza بهترین مقصد برای شما است.

از طبقه‌ی هم‌کف تا سقف پر از مغازه‌های کامپیتری و لوازم الکتریکی و حتی انواع لنزهای دوربین است. قبل از رفتن مطمئن شوید که زمان کافی برای گشتن در این بازار را دارید.

Pantip Plaza مادر تمام فروشگاه‌های کامپیوتری در تایلند است

محیطی فوق‌العاده برای پیدا کردن لوازم کامپیوتری با قیمت‌های مناسب است.مرکز خرید بسیار وسیع Pantip Plaza هم‌چنین کمی به خاطر فروش سی‌دی و دی‌وی‌دی‌های تقلبی بدنام است. این بازار هنوز بورس بهترین لوازم الکتریکی در  تایلند است که به تعمیرات و امور دیگر هم رسیدگی می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.