تور تایلند ارزان،قیمت بلیط تایلند،تور ترکیبی تایلند پاتایا | مجيد تور
تور تايلند با کيفيت بالا تور پاتايا و تورهای پوکت و تور ترکیبی بانکوک با قيمت ارزان بلیط از شيراز اصفهان، مشهد ، لحظه آخري تابستان و شهریور 96 در مجید تور

ویزای تایلند

ویزای تایلند

برای ورود به تایلند، گذرنامه باید به مدت ۶ ماه برای تمامی اتباع کشورهایی که در لیست بالا آمده است، اعتبار داشته باشد.گردشگران و یا مردم محلی که از کشورهایی که شیوع تب زرد در آنها زیاد است، خواستار دریافت گذرنامه برای ورود به تایلند هستند باید دقت داشته باشند حتما برگه مربوط به واکسیناسیون علیه بیماری تب زرد را داشته باشند تا در حین ورود به خاک تایلند به مامورین مربوطه نشان دهند تا اجازه ورود دریافت نمایند.

استرالیا- اتریش- بحرین- بلژیک- برزیل- برونئی- کانادا- جمهوری چک- دانمارک- فنلاند- فرانسه- آلمان-یونان- هنگ کنگ – مجارستان- ایسلند- ایرلند- اسرائیل- ایتالیا- ژاپن- کویت- لیختن اشتاین- لوکزامبورگ-مالزی- موناکو- هلند- نیوزلند- نروژ- عمان- پرو-فیلیپین- هلند- پرتقال- قطر- سنگاپور- اسلواکی- اسلوونی-آفریقای جنوبی-کره جنوبی- اسپانیا- سوئد- سوئیس- ترکیه- امارات متحده عربی- انگلستان- ایالات متحده آمریکا- ویتنام

ویزای تایلند
ویزای تایلند

تمامی اتباع کشورهایی که در لیست بالا اسامی‌شان آمده است ملزم به دریافت ویزای تایلند برای مدت اقامتشان که باید حداکثر ۳۰ روز باشد و از طریق فرودگاه بین المللی نیز وارد تایلند می‌شوند، نیستند. برای استفاده کردن از شرایط عدم دریافت ویزا، در صورتی که زمینی قرار است به تایلند بروید، باید حداکثر زمان اقامتتان ۱۵ روز باشد تا احتیاج به دریافت ویزا و گذراندن فرایند دریافت آن را نداشته باشید. ( اتباع کشورهای کانادا، فرانسه، آلمان، ایتالیا، انگلستان و ایالات متحده امریکا حداکثر مدت اقامتشان در صورت انتخاب سفر زمینی به این کشور ۳۰ روز در نظر گرفته شده است که احتیاج به دریافت ویزا ندارند) تمامی گردشگران باید گذرنامه معتبر، منابع مالی کافی و بلیط بازگشت به کشور مبدا در مدت زمان قانونی اقامت ( از آن زمان که مهر ورود به کشور توسط مامورین در گذرنامه زده می‌شود) را به همراه داشته باشند. اتباع کشورهایی که برای ورود به تایلند در لیست بالا نیستند، باید اقدامات لازم را انجام دهند.

۱)     اتباع کشورهای بلغارستان، قبرس، جمهوری مالت، لیتوانی و رومانی که قصد اقامت تا ۱۵ روز را دارند، باید درخواست ویزا بدهند.

۲)     اتباع کشور کرواسی، باید از طریق سفارتخانه تایلند در کشورشان نسبت به دریافت ویزا اقدام نمایند.

نکاتی برای گرفتن ویزای تایلند:

اتباع استرالیا، اتریش، بلژیک، کانادا، دانمارک، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، ایرلند، ایتالیا، لوکزامبورگ، هلند، پرتغال، اسپانیا، سوئد و انگلستان واجد شرایط برای دریافت ویزای ACMECS هستند که از این طریق می‌توانند با دریافت یک ویزای مشترک در طول مدت ۹۰ روز از کشور تایلند و کامبوج دیدن کنند. این ویزای مشترک برای گردشگرانی بسیار مفید و با ارزش خواهد بود که می‌خواهند بیش از ۳۰ روز در تایلند بمانند و قصد ورود به کشور کامبوج را دارند.

به اتباع کشورهایی که نامشان در لیست بالا نیامده است توصیه می‌شود با سفارت مربوطه در کشورشان در تماس باشند تا مدارک و روند درخواست ویزا را سوال نمایند.

اعتبار ویزای تایلند:

در هنگام ورود : ۱۵ روز، ویزای ترانزیت: ۳۰ روز، ویزای یکباره و یا چندباره مخصوص گردشگران :۳۰ یا ۶۰ روز.

ویزای یکبار ورود برای گردشگران ۳ ماه -۹۰ روز- و ویزای چند بار ورود مخصوص گردشگران تا ۶ ماه از تاریخ صدور معتبر است.

ویزای ACMECS نیز تا ۹۰ روز پس از صدور معتبر می‌باشد.( تا ۶۰ روز برای تایلند و تا ۳۰ روز برای کامبوج)

اقامت موقت تایلند:

مسافرانی که برای تحصیل، کار و یا انجام کسب و کاری به تایلند می آیند می‌توانند درخواست ویزای غیر مهاجرت بکنند. که بدین ترتیب اجازه اقامت ۹۰ روزه در تایلند را کسب خواهند کرد. که در این صورت برای کار کردن در تایلند باید حتما اجازه کار را از وزارت کار تایلند دریافت نمایند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.